פרסום.gif

אסור לפספס את זה | בלאק פריידי 2020 הגיע ויש לנו כמה טיפים בשבילך

יום שישי השחור 2020, הלוא הוא בלאק פריידי הפך מיום מכירות בארצות הברית לשבוע מבצעים ענק חובק עולם, ואנחנו נהנים ממבצעים על הכל מהכל. ב-Black Friday הזה נמצא הנחות של הרבה מעל 50% על מוצרי נגינה, חשמל, בגדים, טלפונים, ספרים וכל מה שאפשר לחשוב עליו.


בלאק פריידי וסייבר מאנדיי בשבוע ההנחות הגדול של השנה 23-30.11.2020. זהו שבוע שופינג ענק שבו רשתות הקניות הגדולות מארצות הברית ומרחבי העולם מכריזות על מבצעים חריגים ומכירות חיסול. גם אנחנו יכולים לקחת חלק בחגיגה, עם כל המוצרים שחיכינו להם במחירים הטובים ביותר של השנה, אז אם אתם פחות מתחברים לקניונים עמוסים, תורים אינסופיים, לחץ, היסטריה ומאות אנשים שדוחפים ורבים על המארז האחרון אפשר ליהנות מחוויה אחרת של בלאק פריידי. אפשר להתרווח מול המחשב בבית ולבחור בין המוצרים החדשים מכל העולם ולמצוא בדיוק את מה שרצית במחיר הטוב ביותר.

https://www.freepik.com/

אז איך ליהנות מבלאק פריידי בצורה נכונה?!


- הכינו לעצמכם רשימה של מוצרים שאתם רוצים, כדאי להכין רשימה של מוצרים שרציתם אפילו לפני שבוע המבצעים ולבדוק את ההנחות עליהם כבר בתחילת שבוע המבצעים כדי להבטיח לעצמכם הנחות גדולות וחיסכון משמעותי.


- המבצעים מתעדכנים כמעט בכל החנויות בכל הימים של שבוע המבצעים. אז גם אם לא מצאתם את המוצר שרציתם במבצע, מומלץ להמשיך ולבדוק יום למחרת. סיכוי טוב שהוא ייכנס להנחה בהמשך השבוע.


- כדאי לקרוא את תיאור המוצר היטב. התיאור קובע מה תקבלו בחבילה ומה לא. מומלץ לא להסתמך על התמונה בלבד, ולוודא שהמוצר מגיע עם חלקים שמתאימים לישראל, כמו (במקרה של מוצרים חשמליים) שקע ישראלי או מתאם.

קטגוריות נבחרות:

המומלצים:

לכל המוצרים לחצו כאן.
0 תגובות