הקול הבא 2 מירושלים | כל התוכנית | שידור חוזר

התוכנית 'הקול הבא מירושלים' שודרה כל מוצ"ש ברדיו קול חי 93 FM ו92.8FM במסגרת התוכנית מוצ"ש חסידי חי בהנחיית מנחם טוקר.

שופטים: אריה ברונר, עדי רן, איציק דדיה ואלי קליין & איצי ברי.


הפקה: FDD Production LTD - דוד פדידה


מאז סיום העונה הראשונה של תוכנית הריאליטי 'הקול הבא' במוזיקה היהודית ברדיו 'קול חי', המתינו בקוצר רוח מאות אלפי הצופים שעקבו באדיקות לאורך כל מהלך התכנית. מתמודדים רבים שהשתתפו ב'הקול הבא' עשו חיל והתפרסמו כזמרים מובילים מהשורה הראשונה. החל מהזוכה הגדול מוטי רוטמן, משה קליין-חדד, ראובן בקר, יוסי מארק ועוד. בכל רחבי העולם התעניינו, עקבו ושאלו מתי תעלה העונה השניה של התכנית.


הערב סוף-סוף זה קרה. 'הקול הבא מירושלים' בחסות ותמיכת עיריית ירושלים, יצא לדרך בעונה השניה של פרויקט הדגל בהפקתו של דוד פדידה, עם שלב האודישנים של התחרות. אל השופטים הוותיקים אריה ברונר ועדי רן, הצטרפו הדור הצעיר של המוזיקה היהודית: הכוכב הבלי מעורער של ז'אנר הפופ המזרחי-יהודי, איציק דדיה, וצמד המוזיקאים המצליח ביותר כיום בתעשייה, אלי קליין & איצי ברי שיושבים בתקן של שופט אחד.


בשלב הראשון, יערכו המתמודדים אודישן בפני השופטים כשהם מלווים במנהל המוזיקלי של התחרות, מאסטרו גרשון פריישטט, ויזדקקו לרוב קולות השופטים בכדי לעלות לשלב הבא בתחרות ולהיכנס לנבחרת. בהמשך התכנית יופיעו חברי הנבחרת על במת 'הקול הבא' עם הרכב מוזיקלי מורחב ובעיבודים מיוחדים, ויתקדמו במעלה התכנית על לגמר הגדול והנוצץ שיערך בירושלים.


צילומי 'הקול הבא מירושלים' נערכו באולפני 'הידברות' בפתח תקווה בהפקת חברת FDD Productions LTD בניהולו של דוד פדידה, ובשיתוף פעולה מיוחד עם ערוץ 'הידברות'. לראשונה התכנית תשודר גם למאות אלפי צופי הערוץ ובכך מציינת התכנית 'הקול הבא מירושלים', תקדים עולמי של תכנית אחת המשודרת במקביל גם ברדיו (קול חי), באינטרנט (אתר 'קול חי' וערוץ היוטיוב של התכנית) וכאמור, לראשונה, גם בטלוויזיה (ערוץ הידברות).


עונה 2 - פרק הבכורה המלא

עונה 2 - פרק 2 המלא:

עונה 2 - פרק 3 המלא

עונה 2 - פרק 4 המלא

עונה 2 - פרק 5 המלא

עונה 2 - פרק 6 המלא

עונה 2 - פרק 7 המלא

עונה 2 - פרק 8 המלא

עונה 2 - פרק 9 המלא I הופעות חיות

עונה 2 - פרק 10 המלא I הופעות חיות

עונה 2 - פרק 11 המלא I הופעות חיות

עונה 2 - פרק 12 המלא I הופעות חיות

עונה 2 - פרק 13 המלא I גלגל הצלה

עונה 2 - פרק 14 המלא I שלב ה'חברותא'

עונה 2 - פרק 15 המלא I שלב ה'חברותא'

עונה 2 - פרק 16 המלא I שלב ה'חברותא'

עונה 2 - פרק 17 המלא I שלב ה'חברותא'

עונה 2 - פרק 18 המלא I שלב חצי הגמר 1

עונה 2 - פרק 19 המלא I שלב חצי הגמר 2

אירוע הגמר I בנייני האומה

בבנייני האומה בירושלים התקיים אירוע הגמר של תכנית המוזיקה 'הקול הבא בירושלים' ששודרה ברדיו 'קול חי' בהפקתו של דוד פדידה. בסיומו של ערב מותח ודרמטי, הכריז מנחה התכנית, מנחם טוקר, על עמיחי סובר, בן 39 ממודיעין עילית, כזוכה בתואר הנכבד. סובר, שכבר ניסה את מזלו בעונה הראשונה של הקול הבא, חזר שוב בעונה השנייה מצויד בניסיון רב יותר, והפעם סיים כמנצח. שלב הגמר מהווה סיום לתכנית ארוכה ומותחת שכללה עשרות מתמודדים שביקשו לזכות בתואר הנכסף. אל הגמר הגיעו חמישה מהם; נאור אלחדד, יוסף חיים בוסקילה, נחמן גולדברג, אפרים חן ועמיחי סובר, שכאמור, סיים את הערב כזוכה הגדול.

מצגת1~1.gif
מצגת1~1.gif

.המנגן מיוזיק

.כל מה שחם במוזיקה

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • טלגרם

.אתר זה מכבד זכויות יוצרים! באם נפגעו זכויותיכם אתם מוזמנים ליצור קשר וזה יטופל מידית

...בקרוב! משהו חדש מתחיל

הצטרפו עכשיו לרשימת התפוצה במייל

.והישארו מעודכנים

חתימה-23.png