חשיפה | מנחם טוקר בתוכנית תחרותית חדשה לילדים בקרוב | כל הפרטים


מקור: "כיכר השבת"

מנחם טוקר ואתר החדשות החרדי כיכר השבת מצלמים בימים אלו תוכנית חדשה ומעניינת במיוחד, "כוכב המג'יק קאס" תוכנית שירה תחרותית לילדים עם פאנל שופטים רציני, זמרים ואורחים מפתיעים במיוחד, בקיצור שווואוו רציני. את התוכנית מנחה מנחם טוקר (כמובן).


באתר כיכר השבת נכתב:

לראשונה במגזר החרדי, תחרות מוזיקה עוצמתית לילדים. תוכנית "כוכב המאג'יק קאס" בהנחיתו של מנחם טוקר. מתוך מאות פניות שהתקבלו למערכת, משתתפים עשרות ילדי פלא שנבחרו. שנים עשר מתוכם יעלו ללייב, כאשר בסוף המסע רק ארבעה ילדים יגיעו לגמר הגדול של תוכנית הדגל בכיכר השבת.
שופטי התחרות הם - המעבד עדי נתנאלי, הזמר שרוליק הרשטיק, הזמר נתי שיש והמבקר נתנאל לייפר. אשר יחד עם אורחים מפתיעים - יקחו אתכם למסע מוזיקלי אשר בו ישולבו גם עם קטעי היסטוריה והופעות של זמרים אורחים.
כישרון, יכולות ושירת הנשמה מתערבבים גם יחד. זה הולך להיות מרגש, זה הולך להיות מצחיק, זה הולך להיות תחרותי אבל זה בעיקר יפתיע. מי יהיה הכוכב הבא.
ארבעה שלבים בתחרות. שלב האודישנים, מעבר לנבחרת, דו קרב חצי גמר והגמר הגדול. ועכשיו, באופן חד פעמי. מקומות בודדים לקהל צופים שרוצים להיות שותפים ברגעים היסטורים של בחירת הנבחרת והדו קרב.

זה קורה בתחילת השבוע בירושלים - כרטיסים אחרונים בלבד, החל מהשעה 14:00 באולמי שלווה בבית וגן. תחרות ענק שלא תרצו לפספס.


ועכשיו רגע לפני שזה קורה אנו מחלקים לכם חינם כרטיסים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להכניס כאן את קוד הקופון - 02585 - ופשוט לבוא ולחוות אירוע תחרותי מצחיק, מותח ומרגש. נותרו כרטיסים אחרונים לשני הימים.


בואו לשבת ביציעים ולחוות אירוע של פעם בחיים >>>


מקור: כיכר השבת.


15 תגובות
מס.gif