ימאהה זוכה בשמונה פרסים ב- NAMM


ימאהה זכתה בכבוד עם שמונה פרסים בתערוכת NAMM השנה, אירוע הסחר השנתי של מוצרי המוסיקה שהתקיים בתאריכים 16-19 בינואר, 2020, באנהיים, קליפורניה, כולל שני מוצרים בשם "הטוב ביותר במופע".

SLB300 SILENT Bass ™ החדשני והסקסופון YBS-480 הידידותי למשתמש , כל אחד מהם זכה בפרסים יוקרתיים של Best in Show על ידי פאנל מומחים בתעשייה. טקס הענקת הפרסים נערך ב -19 בינואר והונחה על ידי פרנק אלקייר, מו"ל מגזין בע"מ ומגזיני UpBeat Daily.


ה- SILENT Bass, הוענק לקטגוריית "Gotta Stock It", מיועד לארגונומית לכלול את כל נקודות המגע של בס זקוף אקוסטי. ה- YBS-480 בריטון סקסופון, שזכה בסך הכל לזיהוי הטוב ביותר בתכנית הראשי, כולל נשאב וצוואר שעוצב מחדש כדי לשפר את האינטונציה של הקרן, יחד עם יתד הניתן להסרה כדי להנגיש את הכלי הגדול יותר לשחקנים בכל הגדלים. בנוסף, כינור הסטודנטים של ימאהה YVN דגם 3 , הכולל שילוב של סאונד עשיר, יכולת משחק, תחזוקה קלה, עמידות וזמינות אידיאלית לפיתוח נגנים, זכה בפרס מוזיקה וצליל נחשק, שהוענק על ידי קמעונאית מוסיקה וקול. ימאהה זכתה גם בפרס MusicRadar Best of NAMM 2020 הנכבד בקטגוריית "ערכת התוף הטובה ביותר" עבור סט התופים המותאם אישית החדש שלב היפ , אידיאלי למתופף המתלהם כאופציה קלה המאפשרת למוזיקאים לגלות צלילים חדשים ליישומים שונים. פרסי NAMM TEC הכירו את קו 6 בקטגוריית "כלי נגינה הגברה ואפקטים" עבור HX Stomp , מעבד גיטרה בדרגה מקצועית המספק את הצליל של מגברי הליקס®, תא הנהג ואפקטים בפדאל אולטרה קומפקטי. השלמת רשימת ההצטיינות של ימאהה בתערוכת NAMM השנה היו לא פחות משלושה פרסי MMR של סוחר הבחירות : גיטרה אקוסטית של השנה (עבור גיטרה טרנס אקוסטית של ימאהה ), פסנתר אקוסטי לשנה ושורת הלהקה והתזמורת של השנה.

למידע נוסף על ימאהה ב- NAMM, בקר בכתובת https://www.yamaha.com/namm/ .

הערות: הפעלת המוצרים והשירותים שהוזכרו לעיל תשתנה בהתאם למדינה ולאזור.


מתוך: www.yamaha.com/en/information/2020/20020601

הצטרף עכשיו לרשימת התפוצה במייל

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • טלגרם

.כל ענייני המוזיקה במקום אחד

.המנגן מיוזיק

לבן.png
חתימה-23.png