סדרת PM RIVAGE נפרשה לחגיגת הפתיחה של קריקט גביע העולם הנבחרת T20 השביעי באצטדיון הראווה של סידני.

ה- PA People, שבסיסו בסידני, אוסטרליה, נחשב לאחד מספקי האודיו המובילים באוסטרליה, ומונו לספק שדרוג מרכזי של מערכת השמע למתחם האייקוני וביתם לקבוצות הספורט GL של Giants Giants AFL ו- BBL.

מערכת השמע החדשה והרחבה מעוגלת באמצעות קונסולת ערבוב דיגיטלית של ימאהה QL5 המחוברת דרך Dante לממשקי שמע Rio1608-D2 ונבדקה לראשונה במהלך משחקי BBL של סידני BBL בינואר. מפעילת המערכת טרבור בק התרשמה כראוי: "למערכת יש בהירות וכיסוי טובים בהרבה מהמתקן הישן. זה הופך את הופעות ההפעלה כמו ה- Big Bash לנעימות למדי! "

למרות שההתקנה של שדרוג האודיו הייתה בשלבים מאוחרים יותר, מפיק האירועים מיכאל קאסל מונה להפיק את חגיגת הפתיחה למונדיאל T20 הנשים, האליפות הבינלאומית הדו-שנתית של עשרת המדינות המדורגות של מועצת הקריקט הבינלאומית (ICC) ב תנאי קריקט נשים. המנהל הטכני הוותיק ניק ניואי הוטל על המשימה להרכיב את צוות הספקים ובעקבות תקופת התייעצות, אנשי הרש"פ מונו כספק שמע ותקשורת לאירוע רחב היקף.

חגיגת הפתיחה עודדה את הקהל להיכנס לרוח המופע ולחגוג את שיר הנושא של T20 'קום וריקוד'. מתוך מחשבה זו, קבוצת מייקל קאסל חיפשה מערכת שמע שתספק ביצועים סולידיים וככאלה, אנשי הרשות פנו פעם נוספת ימאהה לפיתרון.


מערכת חזית הבית נשלטה על מערכת ימאהה RIVAGE PM10 עם זוג מכונות QLab מבוססות Mac Mini להפעלה.כל מק מיני מותקן בשלדה המצוידת בממשק דנטה 128 ערוצים.

קרקע המסך שנמצאה מאחורי הבמה הוצגה מערכת ימאהה RIVAGE PM7 עם ממשק שמע RPio622 המאכלס 48 ערוצים של כניסות מיקרופון SILK, 32 יציאות אנלוגיות ו -8 זוגות כניסה / פלט AES / EBU, המחוברים באמצעות TWINLANe.

סם דודס, מהנדס מערכות אירוע אמר "אנו משתמשים בדנטה כמצב העיקרי של הובלת אודיו בכל עיצובי המערכות הגדולות שלנו ובקונסולות ימאהה הכולות קישוריות דנטה מקורית. מלבד השימוש בתיבות הבמה RPio של ימאהה ופרוטוקול ה- TWINLANe שלה, כמעט כל המערכת משתמשת בדנטה. אנחנו מאוד אוהבים את מערך הפיצ'רים של קונסולות ימאהה, והתבקשנו לספק אותם במספר פרויקטים אחרונים. "


0 תגובות
מס.gif