פרסום.gif

סדרת RIVAGE PM של YAMAHA מתפתחת שוב: משטחי בקרה של CS-R5 ו- CS-R3 ומנועי DSP חדשים


20 במאי 2020. שיזואוקה, יפן - חברת ימאהה מכריזה על תוספות חדשות למערך האודיו המקצועי: RIVAGE PM5 ו- RIVAGE PM3 מערכות ערבוב דיגיטליות. שחרורם של שני משטחי בקרה חדשים ושני מנועי DSP חדשים מעניק למהנדסי הקול אפשרות וגמישות רבה יותר לספק צליל אופטימלי במגוון רחב יותר של יישומים.

סקירה כללית סדרת PM RIVAGE של ימאהה זוכה להערכה רבה בזכות האיכות הסונאית המצטיינת והשליטה הגמישה שלה. כעת משטחי בקרה חדשים CS-R5 ו- CS-R3 בתוספת מנועי DSP-RX ו- DSP-RX-EX DSP מוסיפים רמות חדשות של צדדיות ומדרגיות. משטח הבקרה CS-R5 למערכות RIVAGE PM5 כולל שלושה מסכי מגע גדולים וקטע ערוצים שנבחר מרוכז התורמים להפעלה חלקה ואינטואיטיבית. העומק הפיזי של הקונסולה הופחת משמעותית להפעלה נוחה יותר ושיפור קווי הראייה. משטח הבקרה CS-R3 למערכות RIVAGE PM3 אורז את כל הפונקציונליות והביצועים המלאים של סדרת RIVAGE PM לקונסולה שרוחבה 1145 מילימטרים בלבד, מה שהופך אותה לקונסולה הקומפקטית ביותר בסדרה. שני משטחי הבקרה החדשים כוללים את התצורה הפיידר הזו כמו שאר סדרות ה- RIVAGE PM, עם שלושה מפרצים של 12 faders כל אחד. השילוב של מסכי מגע ובקרות ערוצים נבחרות מציע פונקציונליות ותפעול אינטואיטיבי המוכרים למשתמשים בסדרת RIVAGE PM תוך שהם מציעים כניסה קלה גם למשתמשים בקונסולות סדרות CL ו- QL. מנוע ה- DSP-RX החדש מספק 120 כניסות, 48 אוטובוסים לערבוב, ו -24 מטריצות, ואילו למנוע DSP-RX-EX 288 כניסות, 72 אוטובוסים מעורבבים ו -36 מטריצות. הזמינות של שני מנועי DSP בעלי יכולות ערבוב שונות, בנוסף לשני משטחי הבקרה החדשים, מציעה גמישות מורחבת מאוד ליצירת מערכות המתאימות באופן אידיאלי ליישומים כמעט בכל קנה מידה. החומרה החדשה תשוחרר במקביל לגרסת הקושחה גירסת 4.0, ותספק מספר עדכוני בקרה ופונקציות פלוס תוסף reverb SP2016 Premium של Eventide. גרסת הקושחה 4.0 תחול על כל מערך ה- RIVAGE PM.

משטחי בקרה חדשים מרכיבי הליבה של מערכות הערבוב הדיגיטליות RIVAGE PM5 ו- RIGAVE PM3 החדשות הם משטחי הבקרה CS-R5 ו- CS-R3. ל- CS-R5 שלוש תצוגות לוח מגע גדולות וקטע ערוצים נבחר. CS-R3 הוא קונסולת סדרת ה- RIVAGE PM הקומפקטית ביותר עם צג לוח מגע גדול אחד וקטע ערוצים שנבחר מעובה להפעלה חלקה ופשוטה. בכדי למקסם את היתרונות של שלושת מסכי לוח המגע הגדולים ב- CS-R5, צומצם עומק משטח השליטה כדי להביא את המסכים והבקרות בהישג יד להפעלה נוחה ונטולת מתחים, ובמקביל לתרום לקווי ראייה משופרים. . המונים הממוקמים לצד כל fader מציעים מעקב מדויק ונראות יוצאת דופן המקלים על התאמות ברמה הדק. במשטח שליטה של ​​42 קילוגרמים בלבד משטח השליטה של ​​CS-R5 הוא גם קל להפליא, והוא יכול לשאת ולתמרן בקלות על ידי שני אנשים בלבד. ל- CS-R3 תצוגת לוח מגע יחידה ומקטע ערוצים שנבחר מעובה, הפועלים יחד כדי לספק שליטה פשוטה ואינטואיטיבית המוכרת למשתמשים הנוכחיים בסדרת RIVAGE PM, וקלה למשתמשים שמגיעים מקונסולות סדרת CL או QL. מגוון מקיף של בקרים פיזיים הופך את ה- CS-R3 לבחירה נהדרת גם ליישומי צג.

מנועי DSP חדשים "המוח" של כל מערכת RIVAGE PM הוא מנוע ה- DSP. מנוע ה- DSP-RX החדש מספק 120 כניסות, 48 אוטובוסים מעורבים, ו -24 מטריצות, ואילו מנוע ה- DSP-RX-EX מספק 288 כניסות, 72 אוטובוסים לערבב, ו -36 מטריצות. הבחירה בשני מנועי DSP בעלי יכולות ערבוב שונות, ובסך הכל חמישה משטחי בקרה כולל שני הדגמים החדשים, מעניקה למהנדסים גמישות רבה ליצירת מערכות המותאמות באופן אידיאלי למגוון רחב של יישומים. אם אתה מתחיל עם ה- DSP-RX וזקוק לקיבולת רבה יותר בהמשך, ניתן להוסיף ערכת הרחבה של DEK-DSP-RX כדי לשדרג את DSP-RX למפרטי DSP-RX-EX מלאים. מנועי ה- DSP החדשים מאפשרים גם שיקוף DSP: * ניתן להשתמש בשני מנועי DSP-RX או בשני מנועי DSP-RX-EX בתצורת שיקוף במצבים בהם נדרשת יתירות בטוחה. אם מתרחשת בעיה במנוע DSP אחד,

מערכת האקוסיסטם של RIVAGE כל מערכות ה- RIVAGE PM משתמשים באותם מנועי DSP, * אותם מתלי I / O ואותה קושחה. המשמעות היא שמשטח השליטה בו נעשה שימוש, צליל, תכונות ותפעול בסיסי נשארים עקביים. הפונקציה Dual Console של המערכת מאפשרת להשתמש במשטח בקרה שני כגלגל צדדי. ניתן להשתמש בכל משטח בקרה עבור FOH יום אחד, כקונסולת צג למחרת, ואז כזרוע צד ככל שמתעורר הצורך. כל הדגמים כוללים אותה תצורת fader בסיסית עם עד שלושה מפרצים של 12 faders, כך שניתן יהיה לשמור על פריסת הפיידר באותו השימוש במשטחי בקרה שונים בימים שונים של סיור, למשל. בדומה ל- RIVAGE PM10 ו- PM7, גם PM5 ו- PM3 מציעים תאימות ישירה לשתי רשתות שמע: רשת Yamaha TWINLANe שיכולה בו זמנית לשאת עד 400 ערוצי שמע עם זמן חביון נמוך במיוחד, ורשת השמע Dante מבית Audinate שהיא סטנדרטית ב- CL ו- קונסולות דיגיטליות מסדרת QL ומגוון מוצרי שמע פרו אחרים של ימאהה. ה- RIVAGE PM5 ו- PM3 יורשים לחלוטין את הפילוסופיה הבסיסית של ימאהה RIVAGE PM: ניתן להשתמש בכל מתלה קלט / פלט תואם בכדי ללכוד את הצליל על הבמה בצורה מדויקת, ללא צבע, ומאפשר להוסיף נגיעות יצירתיות כנדרש.

גרסת קושחה 4.0 גרסת הקושחה עבור כל סדרת RIVAGE PM תשוחרר במקביל לחומרה RIVAGE PM5 ו- PM3. גרסת הקושחה מספקת מספר עדכונים חשובים לממשק המשתמש ולפונקציות, כולל תוספת של תוסף ה- reverb SP2016 הפרמיום מ- Eventide. בנוסף למבחר גדול של קביעות מוגדרות מראש באיכות מעולה, SP2016 מאפשר עריכה מפורטת למהנדסים שרוצים להתאים אישית את הצליל שלהם. ריי מקסוול, סמנכ"ל מכירות ושיווק של Eventide: "התגובות השופעות והמובחנות של Eventide SP2016 המקורית שימשו באינספור תקליטי להיטים כבר כמעט 40 שנה. ניתן לשמוע את המילוי המקורי באלבומים של אדל, מריה קארי, אמיניאם ועוד. Eventide מתכבד לשותף עם ימאהה בכדי להביא את רברבי החתימה מ- SP2016 (Room, Stereo Room ו- Hi-Density Plate) לקונסולת RIVAGE PM10 עם תוכנת V4.0. למשתמשים יהיה בידור נאמן של מעבד המתלים המקורי תוך שימוש במודלים רכיבים אנלוגיים מהמתקדמים בכדי לתפוס את הצליל הייחודי של המילוב המפורסם הזה. " עם עדכון זה, סדרת RIVAGE PM מסוגלת כעת לשלוט במערכות L-ISA מבית L-Acoustics. עבור כל ערוץ קלט מונו או סטריאו, שליטה ישירה על L-ISA אובייקטים או קבוצות תהיה זמינה על משטח הבקרה של קונסולת RIVAGE PM. ה- RIVAGE PM5 וגירסת הקושחה מתוכננים לצאת כבר בקיץ השנה. ה- RIVAGE PM3 יהיה מוכן עד הסתיו. ימאהה תמשיך לפתח ולהוסיף תכונות לסדרת RIVAGE PM המבוססת על משוב ממשתמשים בתחום. אנו נמשיך לעבוד עם צדדים שלישיים כדי להוסיף תוספים מובחרים כמו ה- reverb Eventide SP2016 הכלול במהדורת הקושחה הזו. קושחת RIVAGE PM V4.0 כוללת את התכונות החדשות הבאות.


  • מובנה Eventide SP2016

  • שדרוג ערוץ ערבוב PM7 של RIVAGE

  • תאימות MonitorMix

  • תאימות לשליטה במערכות L-ISA


* ה- RIVAGE PM7 כולל מנוע DSP משולב ואינו תומך בשיקוף DSP.


למעבר לסדרת RIVAGE PM

מקור.

0 תגובות

.המנגן מיוזיק

עולם המוזיקה החרדי

.אתר זה מכבד זכויות יוצרים! באם נפגעו זכויותיכם אתם מוזמנים ליצור קשר וזה יטופל מידית

  • YouTube
  • Pinterest
  • טלגרם

חדש! | המנגן גרופס במייל

קבוצת המוזיקה הגדולה במגזר

פרסום.gif
חתימה-23.png