שיאומי הפתיעו אותי | שווה כל שקל

אז כן, זה יכול להיות אוזניות בלוטוס מתקדמות בפחות מ 60 שקלים!

הזמנתי אותם, השתמשתי ובדקתי לעומק וזה מה שחשבתי עליהם...

האוזניות החדשות של שיאומי | Xiaomi Airdots S

אז הם שני אוזניות נפרדות שניתנות לחיבור כל אחת בנפרד או ביחד, בכל אוזניה יש כפתור, הכפתורים הם כפתורי לחיצה פיזיים, ולדעתי זה עדיף על כפתורי מגע שלא תמיד מגיבים או מגיבים יותר מידי,


מארז הטעינה: קטן ונח מאד, הוא נכנס לי לכל כיס בקלות רבה, הוא מיוצר גם כן מפלסטיק . בפתיחה והסגירה של המכסה יש מגנט ששומר על האוזניות,בנוסף יש בו נורית חיווי למצב הסוללה הפנימית כמו שגם על האוזניות יש לסוללה של כל אחת מהם, וחיבור הטעינה נותר בתצורת microUSB.


איכות שמע : לדברי שאומי, בדור החדש של AirDots מציעות שיפור נרחב בתחום השמע והיענות מלאה לצלילים בכל הטווחים, צליל באס מודגש, וגם סינון רעשים בעת שיחות טלפון. את זה הן עושות באמצעות שבב שמע חדש,

השמע שלהם בהחלט היה טוב מאד עם צליל מאוזן שלא נופל מאוזניות יקרות בהרבה, לא עמוס מדי אבל גם לא חלש מדי. הן יודעות לספק באסים טובים מאד.

בלוטוס: האוזניות מציעות קישוריות בלוטות' מהירה, וזה אחד השדרוגים החשובים שהן מציעות לעומת AirDots. כך שהן מתחברות בזריזות לנגן או לפלאפון מיד עם הוצאתן ממארז הטעינה. זה אומר ברגע ששיחה נכנסת אפשר להתחיל להשתמש בהן באופן מיידי, בלי להשתהות כלל.

בעת החיבור של אוזניה אחת לשנייה מופעל צליל חיווי קצר, ואם רוצים אפשר להשתמש בכל אוזניה בנפרד ללא תלות בשנייה, אבל רק בהאזנה למוזיקה. זה עוד אחד הדברים ששאומי שיפרה לאור תלונות העבר. במהלך הבדיקה שלי, ובמשך קצת יותר משבועיים, הן פעלו מצוין ללא ניתוקים!

כמו כן חיברתי אותם ללמעלה מ 5 נגנים (כל הדגמים המוכרים והטובים כמו ביזנס בייסיק וכו'...) וזה עבד מעולה עם כולם ללא בעיות. כ"כ שיאומי הפתיעו עם טכנולוגיה חדשה שמחברת את שני האוזניות ישירות למכשיר ולא רק אחת כך שהחיבור ממש טוב ואיכותי:

הכפתורים על האוזניות מאפשרים לענות או לנתק שיחה, להשהות את המוזיקה או להמשיכה וזאת בלחיצה בודדת. המסייעת הקולית זמינה בלחיצה כפולה, ולחיצה ארוכה מפעילה או מכבה את האוזניות. הן גם כבות בעצמן כאשר הן מתנתקות מהטלפון.


בקיצור... שיאומי ממש הפתיעו לטובה

אוזניות נטולות חוטים Redmi AirDots 2 מצליחות לספק את כל הנדרש, הן מציעות שמע טוב ואיכותי, זמן סוללה מספק, קישוריות בלוטות' 5.0 להתחברות מהירה, והן נוחות גם בשימוש ממושך.

השורה התחתונה כוללת גם מחיר מאוד נוח של פחות מ 60 ש"ח כולל משלוח


צילמתי לכם גם כמה תמונות:

למעבר למוצר ולרכישה לחצו כאן. (כ 60 ש"ח)

כמו כן ניתן לרכוש בארץ במחיר של כ 130 ש"ח פה.

0 תגובות

.המנגן מיוזיק

.כל מה שחם במוזיקה

.אתר זה מכבד זכויות יוצרים! באם נפגעו זכויותיכם אתם מוזמנים ליצור קשר וזה יטופל מידית

  • Instagram
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • טלגרם

חדש! | המנגן גרופס במייל

קבוצת המוזיקה הגדולה במגזר

חתימה-23.png